Ons team

Wegwijs in het rijkste aanbod aan sauzen & vetten

Met een commercieel team van maar liefst 8 medewerkers op de baan ondersteunt Pauwels Sauzen haar klanten in alle uithoeken van België en Noord-Frankrijk. Zo kan u steeds met uw vragen terecht bij iemand uit uw eigen streek, iemand die de lokale markt kent en precies weet wat u nodig hebt. Vindt u het dus wat moeilijk kiezen uit een gamma van meer dan 35 smaken? Twijfelt u nog tussen de aankoop van 1 liter tubes of 5 liter bag-in-box systemen? Of wil u wel eens wat meer weten over het typische Pauwels mixvet? Gunther, Bruno, Raf, Geoffrey, Mustapha, Alexandre, William en Nicolas gidsen u met alle plezier doorheen het rijkste aanbod aan sauzen, vetten en vinaigrettes.

Onze buitendienst

West- & Oost-Vlaanderen

Gunther Cochuyt
Tel.: +32 (0) 474/40.40.11
Email: gunther.cochuyt@pauwels-sauces.com

Antwerpen

Positie tijdelijk vacant
Tel.:+32 (0)3 475.04.75
Email: info@pauwels-professional.com

Limburg & Vlaams-Brabant

Raf Colson
Tel.: +32 (0) 474/40.40.65
Email: raf.colson@pauwels-sauces.com

Henegouwen & Namen

Geoffrey Huet
Tel.: +32 (0) 474/40.40.29
Email: geoffrey.huet@pauwels-sauces.com

Luik & Luxemburg

Alexander Kadaner
Tel.:+32 (0) 479/90.90.45
Email: alexander.kadaner@pauwels-sauces.com

Brussel & Waals-Brabant

Mustapha Abdessadak
Tel.: +32 (0) 471/35.72.92
Email: mustapha.abdessadak@pauwels-sauces.com

Noord-Frankrijk

William Wanin
Tel.: +33 (0) 632/40.19.91
Email: william.wanin@pauwels-sauces.com
Pauwels Sauzen vertegenwoordigers in België en Noord-Frankrijk

Onze binnendienst

Naast een sterk team op de baan, kan u ook rekenen op een solide commerciële binnendienst én een sterk team inzake Marketing & Communicatie bij Pauwels Sauzen.

Een team van 5 medewerkers staat vanuit ons kantoor in Oelegem (Ranst, Antwerpen) elke dag opnieuw klaar om u te ondersteunen bij uw bestellingen én de on-/offline visibiliteit van uw zaak. U kan hen steeds contacteren op het nummer +32 (0)3 475 40 75 of via info@pauwels-professional.com